הסיפור שלנו

“KidsBest”  הוקמה בשנת 2019, מתוך מטרה לשמש כלי בידי ההורים לדעת מי המוצרים הטובים ביותר לילדיהם, בכל קטגוריית גיל ולפי סוגי מיומנויות שרוצים לפתח. 

האתר הוקם ע”י עופר צוקר, איש חינוך, ביחד עם צוות של 18 אנשי מקצוע מובילים מתחומי התפתחות הילד. 
כאנשי חינוך, גילינו כי חלק גדול מחנויות המשחקים, לא מציגות דווקא את המוצרים המומלצים ביותר או המחנכים ביותר. מצאנו גם שחלק לא מבוטל מהחנויות, לא מסתמך על אוטוריטה חינוכית מובהקת, או על חוכמת ההמונים. מתוך שני אלו, צמח הרעיון לאתר מקיף וראשון מסוגו.

האתר שלפניכם מציג מגוון רחב של מוצרים, למעלה מ 1000 מוצרים ביניהם: ספרים, משחקי קופסא, הצגות, ערכות מדע, בנייה והרכבה ומוצרים חינוכיים. הוא מציג בכל קטגוריה, את המוצרים הטובים ביותר ואת המוצרים המדורגים ביותר. האתר עושה זאת, ובכך הייחודיות שלו, על ידי שילוב ידע מעמיק משתי קבוצות שונות:
הגולשים – אתם ההורים והקרובים, שמכירים אלו מוצרים הצליחו הכי טוב ברבות השנים, עבור ילדכם.
וצוות מומחים – צוות המונה  18 מומחים אשר עוסקים בתחום התפתחות הילד בסוגי התמחויות שונות, ואשר מדרגים במקביל אליכם את המוצרים השונים.

בכל המוצרים שעולים לאתר אנו מתנסים באופן אישי, ולבסוף מציגים בראש כל חיפוש רק את המוצרים הטובים ביותר, אשר זכו לדרוגים הטובים ביותר. המוצרים נבחנים ב- 4 מדדים שונים עד לקבלת הציון המדויק עבורם.

המומחים שלנו נבחרו מתוך רשימת מקצועות המייצגת את מכלול הידע בכל הקשור להתפתחות הילד:
פסיכולוגים, מרפאים בעיסוק, מדריכי הורים, אנשי חינוך, קלינאי תקשורת, תרפיסטים ועוד. כל מומחה באתר הינו בעל ניסיון משמעותי של למעלה מ- 10 שנים ובעל תרומה משמעותית לקהילה בהתמחותו.
המומחים מדרגים מדי חודש מוצרים חדשים ובנוסף הם מציגים, כתבות, עצות ומאמרים בבלוג הכתבות שלנו, אשר גם הוא אחד החדשניים בתחום: לראשונה קהילת מומחים המציגה עצות התפתחויות לפי קבוצות גילאים ונושאים.

שילוב הידע שנמצא אצלכם ההורים, עם הידע המקצועי אשר קיים אצל המומחים הרלוונטים, יצר את הדירוג המלא והמושלם לכל מוצר ומוצר.

“KidsBest”  נוצרה מתוך האמונה שהילדים הם העתיד שלנו, ומתוך הצורך לספק להורים ולילדים את המוצרים הטובים ביותר ואת העצות הטובות ביותר. הוא נוצר גם מתוך התשוקה והחזון לשיפור התפתחות הילד, ולשיפור זמן האיכות שלכם ההורים יחד איתם.

השתמשו בו, הוא ייתן לכם כלים נהדרים. דרגו בו הן אתם ההורים והן אתם המומחים את מאות המוצרים שאתם מכירים, ובכך שתפו את הידע שלכם ועיזרו גם לאחרים לבסס זמן איכות עם ילדיהם.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת,

צוות  KidsBest